Dnešní ráno při budíčku chladnější,trošku mlhy po nočním deštíku, ale lepší vzduch na tréninky.Proběhlo vše podle scénářů.Mužstva byla na hřišti v plné zátěži.

Po trénicích jsme stihli M.Boleslav a večer i Jablonec v evropské lize v telce.Všichni jsou v pořádku a zdraví všechny.Čas sobotního příjezdu bude na stánkách nebo ve skupině.

Včerejší den opět proběhl bez problémů a kluci se oddávali tvrdším tréninkům.Večer trošku sprchlo a pročistil se vzduch.

Včerejší malé sprchnutí nám dávalo naději, že dnes budeme celý den ma hřišti, BOHUŽEL. .Dnešní ráno jsme strávili opět na dvou frontách.St.žáci lesík a hřiště,ml.žáci hřiště.Počasí vypadalo že tu zůstanem,ale opět kolem oběda sluníčko ukázalo jděte trénovat k vodě.Odpoledne jsme strávili ve čtvrthodinovém tvrdším tréninku (jen st.žáci), pak běhy v písku a posilování na strojích spojené s koupáním a topením p.sekretáře.Od 19 st.žáci už za přítomnosti 2 trenéra jsou na hřišti a ml.plní svou dodatkouvou olympiádu na stanovištích.Všichni jsou v pořádku,jen léčíme opět puchýře a trošku stýskající se děti.

Dnešní první dopolední  trénink dopadl podle představ (hřiště + lesík).Odpoledne koupálko s využitím všeho co nabízí.Běhy, posilovací stroje ,švihadla a hlavně voda.Všichni jsou v pořádku.

Dnes 20.5 byl dnem splatnosti na Fond rozvoje(soustředění).Podle info stále větší počet nemá zaplaceno.Dáváme možnost platby do konce Května.Nebude -li potřebný počet naplněn vše odpadá.

Tak jsme na místě od 16:45 díky zastávce v Jílovém.Euro akce policie na autobusy a nákl.auta.Cesta v poho a po příjezdu vybalení a ubytování nemá chybu.Teď večeře 2 kuřecí řízky z chlebem a zeleninou a pak malý seznamovací trénink. Všichni v poho

Sponzoři

porc new3 UK logo cus P&K muller