Odjíždět budeme asi v 8:45.Příjezd do Teplic kolem 10:00

Poslední den a opět bez mráčků, náznaku deště či polojasna.Tak jak celý pobyt začal tak  i končí.

Dopoledne jsme byli všichni na hřišti, tréninkové jednotky probíhali podle plánů trenérů.

Odpoledne opět na hřišti opět pilování síly a práce s míčem.St.žáci si odskočili na hodinu na koupálko.

Po večeři krátký fotbálek a pomalé balení věcí na tréninky a uklizení věcí ze šaten.Druhá večeře a večerka a je zde opět klid.

Zítra nás čeká po snídani úklid pokojů a odjezd.Předpokládaný příjezd je mezi 10:00 - 10:30.

Čtvrteční ráno opět bez mráčků. Dopolední tréninky jsme udělali na hřišti.I když není kam se schovat a slunce pálilo tréninky měli kvalitu.St. žáci měli intervalový trénink na 9 stanovištích. Ml.žáci si to dali v přáteláku a vůbec nic si nedarovali.Áčko vyhrálo 5:0. Odpoledne jsme se vydali na zmrzlinu do podzámčí. Večerní fotbálek všech kluků a 2 večeře nám ukončila sluneční den, a klidek po 22 značil určitou únavu.

Opět ráno bez mráčků a slunce pálí jak divé.

Tréninky opět s citlivostí na počasí prováděné,  kluci zvládají v pohodě i když ,už někteří pociťují únavu.Je přesně vidět kdo se hýbal a kdo něco přes prázdniny dělal.

St.žáci plnili svůj objem v lese na okruhu, s posilováním dolních partyjí, ml.žáci"A"už s trenérem Klementem spřádali své dávky taky v lese.Ml.žáci"B" opět pilovali své věci na hřišti.Brankáři měli svůj trénink.

Po obědě nastal očekávaný klidek, kdy většina kluků usnula.Odpolední trénink byl ve znamení posilování na strojích v areálu koupaliště ( st.žáci) a ml.využili stín mezi stromy a poté všichni vodu k regeneraci a odplavení únavy.

Teď třetí fáze opět na hřišti ve třech skupinách.Poté osprchování ,večeře a večerka.

 

30.7.

Budíčkem v 7:00 nás přivítalo slunečné ráno a všichni měli úsměv na rtech.Snídaně formou švédských stolů nás nasytila kolem 8 hodiny.

První tréninky byl opět rozdělen na dopolední fázi - Ml.žáci "A + Ml.žáci "B" se pomalu rozkoukávali na hřišti.St.žáci zamířili do lesíku na stadionem a začali naplno polykat první kilometry přípravy.

Oběd v 11:45 a po něm pauza na pokojích. od 14:00 jsme pokračovali všichni na koupališti.kdy ml.žáci běhali určité metry, tak starší přešli na švihadla,medicimbaly a běhy.

Po večeři začala 3 fáze tréninkového procesu,st.žáci posilovali  a ml.žáci měli průpravné hry. Po vykoupání jsme se sešli na 2 večeři.Ve 22 :00 už všichni pomalu usínali jak po třech trénincích tak i počasím.Všichni jsou v pořádku.

31.7.

Budíčkem jsme se dostali do posledního červencového dne a na obloze žádný mráček.Extrémě teplé počasí nás nutí uspořádat tréninky,tak aby to všichni zvládli a splnilo se co je na pořadu dne.

St.žáci odběhali dávky v lese a cvičení s medicimbaly ve stínu stromů jim bylo vhod.

Ml.žáci "A" poznávali nástrahy okruhu v lese.Ml.žáci "B" byli opět na hřišti.

Odpoledne jsme strávily běhy v písku a vodě,tak i v areálu koupaliště, posilováním a dalšími aktivitami, proložením plaváním.

Třetí trénink byl opět založen na posilování a průpravné hry.

Druhá večeře  a večerka ukončili den.

Zdravotně jsou všichni v pořádku.

Tak máme za sebou pomalu první den našeho pobytu.Cesta proběhla v pohodě,jen s menším zdržením před Libouchcem( Slámič).Po ubytování následovala cesta na osvěžení(Koupálko).Po návratu nás čekala večeře v nově rekonstruované kuchyni a opět s velkými porcemi a přívětivým personálem.Oproti loňsku se to nedá srovnat!!!!

K večeři jsme měli zapékané těstoviny a všem chutnalo,byli přídavky.Poté jsme si sedli a určili pravidla , oproti předešlým rokům tvrdší a teď mají osobní volno a opět vyplněné na honěnou a fotbálkem na uvítanou.

Všchni děcka zdraví mamky,taťky,babi a dědy a všechny okolo.Nikomu se nestýská,jen trenérům.

Sponzoři

porc new3 UK logo cus P&K muller