Odehrán turnaj v Meziboří. Nu, tak rozdílné naše výkony jsem dlouho nezažil. Tedy na začátku jsem trpěl, nějak jsme se nemohli probrat, ještě jsme zahajovali turnaj téměř bez rozcvičení, což naši kluci nemají rádi. Musí se jim trošičku rozproudit krev a zvednout tlak, abychom nastarovali. Ale od 2. zápasu se na  to už dalo koukat a nejlepší byl zase poslední zápas, tradičně proti Košťanům. Tam zaslouží pochvalu úplně všichni, hlavně Jarda, který nás poslechl a začal vyvážet míč. Tím podporoval útočnou fázi naší hry. Proto jsme sice inkasovali jediný gól zápasu, ale nebyla to chyba Jardy, je nutné poslouchat trenéry, i když někdy ztoho plyne nezdar. To je fotbalový život. 4. místo neni špatné, byl bych velmi spokojen, kdybychom hráli lepe s mladšími Ervěnicemi.


Závěrem to shrnu asi takto: máme výpadky ve výkonu, ale když máme den, tak jsme nepříjemný soupeř pro každého.
Výsledky:
Trn - Ervěnice 2010 1:2 Roth Venca
Trn - Meziboří 2:1 Gaizka Navrátil 2
Trn - Malečov 8:0 Gaizka Navrátil 3, Linka Matyáš, Zajíček Míša, Kašpar Luky, Ditrich Jirka, Roth Venca
Trn - Ervěnice 2009 1:4 Roth Venca
Trn - Košťany 0:1
Můžeme prohrát, může nás to bolet, ale když pro to uděláme vše, co je v našich silách, potom se nemáme za co stydět a můžeme ze hřiště odejít se vztyčenou hlavou. Za to vás kluci vzdy pochvalím. Děkuji všem rodičům a podporovatelům, Gaizkovi přeji ještě jednou k narozeninám a Viki dá určitě příště gól, nebo jí sním celou svačinu 😁😁😁

  

Siegl s Lokvencem

 

9.12.2017 jsme odehráli turnaj v Meziboří.
Brzké vstávání nedělá dobře hlavně mě, ale dal jsem to (nikdo nikam nemusel jezdit, jak mi bylo asi 14 dní již předhazováno, jestli jsem nezměnil bydliště, abyste mě našli, nebo snad  jestli jsem do Mezáku nejel už v pátek a tam bych přespal, jestli jsem nevyměnil foťák za obraz krajinky v zimním hávu, atd., prostě nápadů spoustu :) ).
A teď zase k turnaji. 
Malinko jsem nevěřil, že bychom mohli obsadit lepší než loňské 4. místo, proto jsem nechal trenéru Ostapowyczovi volnou ruku a vyplatilo se. Po krátké poradě trenér Ostapowycz nahlásil sestavu hvězdářských snů: v brance Jarda, obrana Venca, Luky, nebo Jirka s Míšou Sinčákem, vpředu Gaizka (až přijede, nebo přiletí, nebo doběhne, nebo co já vím, byl prej sníh) a Hlína, nebo Viki (letošní nejnovější draft) s Miškou Zajíčkem.
Z minulého týdne jsme pochytili taktiku, není důležité hned vyhrávat, je lepší zápasy otáčet (dost dobrá taktika v okrese málo používaná).
Hráli jsme hlavně srdíčkem, to naše výkony zdobilo vždy, fotbalově máme rezervičku, což víme již delší dobičku a snažíme se to napravovat.
Výsledkově to byl povedený turnaj, což v této věkové kategorii není rozhodující, ale kluci dnes chtěli pohár, tak ho mají za 3. místo.
Je to vlastně jejich první pohár, tak ať si ho celý tým zaslouženě užije.
Výsledky:
Trn-Chabařovice 3-1 Gaizka, Luky, Míša Sinčák
Trn-Meziboří 2-0 Hlína, Venca
Trn-Most 1-1 Venca
Finálová skupina:
Trn-Jirkov 0-3
Trn-Košťany 0-0
Závěrem bych rád řekl (napsal), že to byl pěkný halový turnaj, vyhráli Košťany, se kterými jsme jako jediní uhráli alespoň bod, Venca byl náš nejlepší střelec a
co se mi nejvíce líbilo, bylo podplácení fotografa sýrem, nebo klobásami, trenér bohužel měl smůlu :D
 
Všem zúčastniným děkuji.
 
Tento příběh není úplně smyšlený, ale jakákoli podobnost s turnajem v Meziboří je čistě náhodná (celé je to napsáno humorně, abychom se pobavili i my)
 

16.12. v sobotu máme domluvenou halu v Proboštově. Od 9.00 do 12.00. Tak si nechte volný čas, Proboštov se už na nás těší.

Foto reprezentace TJ Hvězda Trnovany 2011 a mladší:

1   2

Tak jsme to dokázali.

Rozdali jsme kupu radosti na hřišti a vrátila se nám ještě větší fůra radosti, štěstí a spokojenosti z celého našeho počínání na turnaji. Pěkný fotbal, nádherné přihrádky a góly, poziční hra, prostě opravdový fotbal se vším všudy. Vezmeme to postupně, po hráčích:

Škoda, že omarodil Max Beránek, moc se na turnaj těšil, ale určitě nám držel palce, proto jsme hráli i za něj

Tomáš Bao Manh Moang - odehrál celý turnaj na svůj maximální výkon, jediná chybička, že se mu nepoštěstilo dát gól.

Míša Jaroš - dokonale plnil taktické pokyny na hřišti a dal své první dva góly na turnaji.

Matyáš Linka (Hlína) - střelecky výrazný chlápek a instinktem zabijáka soupeřů a draků - 21 gólů hovoří za vše, a to hrál proti starším soupeřům

Matyáš Gaizka Navrátil - střelec se srdcem fotbalisty, dnes nám ukázal, jak se bojuje do posledních sil, dnes dýchal pro tým - 26 gólů

Jirka Ditrich - shodli jsme se na tom, že dnes perfektní výkon jistícího hráče, což podpořil 2 góly, tohle byla naše zadní jistota, základ dnešního úspěchu

Všichni dnes hráli perfektně a ještě to podpořili týmovým výkonem na hřišti i mimo hřiště, opravdu nechali všechny síly při fotbale a o pauzách se chovali neskutečně profesionálně (nevím kde to viděli, u mě asi ne :D ). 

Prostě paráda.

Dekuji rodičům a všem příbuzným kluků za podporu, snad jste si to užili jako já, nebo i lépe.

Není podstatné jak to cítím já, ale jak to cítí kluci, vypadali unaveně, přesto spokojeně a šťastně. Tak by to mělo být.

Výsledky:

Trn-Chlumec 6-2

Trn-Duchcov 6-2 - tohle byla povinnost Pepé

Trn-Osek 11-1

Trn-Modlany 5-5

Trn-Košťany 8-5

Trn-Srbice 10-3

Trn-Proboštov 6-6 - utkání ovlivnili čerti a andělé, prostě Mikulášský turnaj :)

  

P.S.: tímto se omlovám skupině Blue Rocket, že jsem se nemohl zúčastnit včerejšího koncertu, ale stálo to za to :)

 

V období 6.11. - 12.11. tréninky nejsou, dáme malou pauzu.

Potom začneme trénovat v tělocvičně, jak jsem již dříve psal v odkazu http://www.hvezdatrnovany.cz/muzstva/ml-pripravka/zpravy-od-trenera/216-telocvicny

Zhodnocení podzimní sezóny:

Vcelku to byla dobrá sezóna, některé satelity byly obzváště povedené. Předváděli jsme i pohledný fotbal ss spoustou gólů. 

Přesto musíme pokračovat v práci, abychom se zlepšovali.

Děkuji všem klukům i rodičům za podporu našeho fotbalu :)

Láska R.

čtvrteční tréninky od 16h, vchod do tělocvičny od žluté šipky

Výstřižek

Ve čtvrtek 2.11. bude trénink už od 15.30h. Kdo nestíhá přijde holt později, ale dnešek ukázal, že sluníčko zapadá rychleji, než by maminky chtěly (už jsem myslel, že několik kluků vyfasuje domu já :D). Ve čtvrtek si řekneme o dalších trénincích.

O zrušeném satelitu zatím nic víc nevím. Snad ten FAČR, co nám nevyhlásil větrné volno o minulém víkendu, dá rychle vědět. 

Jinak všem supermanům nebo batmanům přejeme pěkný zážitek :D

Hvězda ....

Sponzoři

porc new3 UK logo cus P&K muller