V září sehrála naše ml.přípravka tři satelity na domácím hřišti a vedla si velmi dobře.

První satelit si naše hvězdičky poradili s Hostomicemi 30:1 a s Proboštovem 8:5.

Druhý satelit poznamenala opět neúčast Bíliny a tak jsme odehráli dvojzápas se Rtyní 16:10.

Třetí satelit a s ním tři soupeři nás čekali tento víkend.Všechna naše tři utkání byla byla vyrovnaná až do konce, ale se štasným pro Hvězdičky.

Hvězda - Srbice 7:6, Chlumec 7:6, Krupka 6:5.

Střelecky se dařilo Hlínovi s Gaizkou, vzadu výborně hrají Vojta, Zajda,Jiřík.Dobře se zapojili i naši nejmladší ( 2013), kteří s námi jezdí na zápasy a dělají pokroky.V bráně zatím zaskakuje Vašek - ale hledáme brankáře.

V květnu sehrála naše ml.přípravka 2satelity. První v Bystřanech pořádal Junior Teplice. Čekaly nás 3zápasy. Hned v prvním zápase proti Krupce jsme začali hrát pěkný kombinační fotbal a obě naše čtyřky ukázaly, že mají hlad po gólech a po výhrách.- 6-0 ( G: Vašek 2, Hlína, Gaizka, Lukáš, Vojta  ). Druhý zápas proti Junioru byl také plně  v naší režii. Výhra 8-1 ( Vojta 3, Gaizka 2, Hlna, Lukáš, Míša S. ). První poločas byl z našich hvězdiček respekt k soupeři, ale ten po pár gólech zmizel. Třetího zápasu proti Proboštovu se kluci obávali, ale nebyl důvod. Krásný fotbal s množstvím šancía pěkných akcí znamenal výhru 8-2. ( Vašek 3, Gaizka 2, Vojta, Karem, Hlína). Krásná neděle a pro kluky ( a Viky )za odměnu potlesk a pochvala od rodičů a našich fanoušků. 

V neděli 20.5. jsme pořádali satelit my, na našem domácím hřišti. 3 soupeři : Hostomice, Rtyně a hlavně Srbice, to byla pro nás další výzva. Jéééé to byla paráda !!!!!!!! Bavilo nás to všechny, jak hvězdičky, tak i nás trenéry a doufám, že i Vás rodiče.  Hostomice 18-1 ( Gaizka 5, Hlína 4, Vojta 3, Vašek 2, Max 2, Míša S., Lukáš ). Další zápas Rtyně 10-2  (Vašek 2, Hlína 2, Vojta 2, Jaroušek, Míša S.,Gaizka, Lukáš ) Oba zápasy jsme soupeře jasně přehrávali, všichni si dali góla- Viky nezlob !!!! Poslední zápas jsme hráli proti Srbicím ročník 09 které svoje zápasy taky bez problémů vyhrály. Nejlepší zápas dne. Prohrávali jsme 0-2 pak 2-3, pokaždé jsme dokázali vyrovnat. Když to bylo pár minut před koncem 3-4moc se nám asi nevěřilo, ale Hvězdičky si věřily. To bylo fotbalové srdíčko se kterým  dohrávaly zápas !!!!!  Dokázaly zápas otočit výhra 5-4 ( Gaizka 3, Vašek, Vojta ). Vím, že o výsledky u malinkých nejde, ale ta radost po zápase, ta šťastná hromada skákajících kluků na sebe, to byla nádhera. Až jsme z toho byli trenéři naměkko !!!!!!!! Jen tak dál Hvězdičky!!! Moc děkuji Tatínkům za přípravu hřiště a všem co přejí Hvězdě za skvělou podporu a fandění !!!

21.4. hrajeme domácí satelit. Mám přislíbeno, že branky přinese a odnese pan Uličný. Já na branky nesáhnu, prej jsem debil a nerad bych se zranil. Timto panu Uličnému děkuji za přípravu hřiště. 

S pozdravem Láska R. - bývalý trenér mladší přípravky.

První satelit je za námi. Slušela by nám pohlednější hra, více přihrávek a sehranost. Na to máme ještě celou jarní část.
Ale já si nestěžuju (https://www.stream.cz/porady/krmelec).
Na druhou stranu kluci mají sebevědomí ve hře jeden na jednoho, mají sílu a vytrvalost.
Výsledky nejsou důležité, přesto je uvedu hlavně pro statistiky střelců:
Trn - Proboštov 7-7
Trn - Srbuce 5-2
Trn - Chlumec 6-2
Góly mám jen součtově:
Gaizka 6, Venda 5, Lukáš 2, Jarda 2, Hlina, Vojta, Míša S.

Další trénink je až ve čtvrtek 12.4., protože v úterý je na hřišti zápas starších žáků.

Příští satelit bude v Duchcově 15.4. od 10h. - odkaz na soutěž:

https://is.fotbal.cz/souteze/detail-souteze.aspx?req=51473f4b-ffc0-4de6-a3a8-c631afcfa1c2

10.3.2018 jsme odehráli turnaj v Meziboří.
Viki a 5 kluků odehrali poslední halový turnaj v tomto soutěžním roce.
Rodina Tvrdíkova připravila pro kluky i rodiče občerstvení, protože dnes má svátek Viktorije.
Naše sestava byla nejlepší, jaká mohla: Venca, Karim, Vojta, Viki, Máťa a Luky.
Venca chytal a byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje. Nejlepší z dívek zúčastněných na turnaji byla Viki a nejlepší hráč našeho týmu byl vyhlášen Máťa. Dnes nám šlo hlavně o to, aby si Viki a kluci zahráli fotbal, aby Viki dala gól k oslavě svého svátku a aby jsme se malinko zase pobavili a stmelili kolektiv. To vše se nám dnes podařilo. 
 
Rekapitulace turnaje:
Košťany -Trn 2:0
Kopisty - Trn 0:5 Máťa2, Luky 2, Venca
Meziboří - Trn 0:0
Kopisty - Trn 1:5 Máťa, Luky 2, Venca, Viki
Košťany -Trn 3:0
Meziboří - Trn 0:1 Karim
 
Občerstvení a nálada ... Výborné
2. místo v turnaj.
Děkuji všem zúčastněným, hlavně rodičům.
 
 

Konec letošním tělocvičnám.

Od dubna začínáme trénovat venku na hřišti.

Takže kopačky už budou potřeba zase sebou.

Treninky úterý a čtvrtek od 16.30h.

Satelit máme 7.4., nominace na satelit bude 5.4 po tréninku.

Láska R.

Odehrán turnaj v Meziboří. Nu, tak rozdílné naše výkony jsem dlouho nezažil. Tedy na začátku jsem trpěl, nějak jsme se nemohli probrat, ještě jsme zahajovali turnaj téměř bez rozcvičení, což naši kluci nemají rádi. Musí se jim trošičku rozproudit krev a zvednout tlak, abychom nastarovali. Ale od 2. zápasu se na  to už dalo koukat a nejlepší byl zase poslední zápas, tradičně proti Košťanům. Tam zaslouží pochvalu úplně všichni, hlavně Jarda, který nás poslechl a začal vyvážet míč. Tím podporoval útočnou fázi naší hry. Proto jsme sice inkasovali jediný gól zápasu, ale nebyla to chyba Jardy, je nutné poslouchat trenéry, i když někdy ztoho plyne nezdar. To je fotbalový život. 4. místo neni špatné, byl bych velmi spokojen, kdybychom hráli lepe s mladšími Ervěnicemi.


Závěrem to shrnu asi takto: máme výpadky ve výkonu, ale když máme den, tak jsme nepříjemný soupeř pro každého.
Výsledky:
Trn - Ervěnice 2010 1:2 Roth Venca
Trn - Meziboří 2:1 Gaizka Navrátil 2
Trn - Malečov 8:0 Gaizka Navrátil 3, Linka Matyáš, Zajíček Míša, Kašpar Luky, Ditrich Jirka, Roth Venca
Trn - Ervěnice 2009 1:4 Roth Venca
Trn - Košťany 0:1
Můžeme prohrát, může nás to bolet, ale když pro to uděláme vše, co je v našich silách, potom se nemáme za co stydět a můžeme ze hřiště odejít se vztyčenou hlavou. Za to vás kluci vzdy pochvalím. Děkuji všem rodičům a podporovatelům, Gaizkovi přeji ještě jednou k narozeninám a Viki dá určitě příště gól, nebo jí sním celou svačinu 😁😁😁

  

Siegl s Lokvencem

 

Sponzoři

porc new3 UK logo cus P&K muller