9.12.2017 jsme odehráli turnaj v Meziboří.
Brzké vstávání nedělá dobře hlavně mě, ale dal jsem to (nikdo nikam nemusel jezdit, jak mi bylo asi 14 dní již předhazováno, jestli jsem nezměnil bydliště, abyste mě našli, nebo snad  jestli jsem do Mezáku nejel už v pátek a tam bych přespal, jestli jsem nevyměnil foťák za obraz krajinky v zimním hávu, atd., prostě nápadů spoustu :) ).
A teď zase k turnaji. 
Malinko jsem nevěřil, že bychom mohli obsadit lepší než loňské 4. místo, proto jsem nechal trenéru Ostapowyczovi volnou ruku a vyplatilo se. Po krátké poradě trenér Ostapowycz nahlásil sestavu hvězdářských snů: v brance Jarda, obrana Venca, Luky, nebo Jirka s Míšou Sinčákem, vpředu Gaizka (až přijede, nebo přiletí, nebo doběhne, nebo co já vím, byl prej sníh) a Hlína, nebo Viki (letošní nejnovější draft) s Miškou Zajíčkem.
Z minulého týdne jsme pochytili taktiku, není důležité hned vyhrávat, je lepší zápasy otáčet (dost dobrá taktika v okrese málo používaná).
Hráli jsme hlavně srdíčkem, to naše výkony zdobilo vždy, fotbalově máme rezervičku, což víme již delší dobičku a snažíme se to napravovat.
Výsledkově to byl povedený turnaj, což v této věkové kategorii není rozhodující, ale kluci dnes chtěli pohár, tak ho mají za 3. místo.
Je to vlastně jejich první pohár, tak ať si ho celý tým zaslouženě užije.
Výsledky:
Trn-Chabařovice 3-1 Gaizka, Luky, Míša Sinčák
Trn-Meziboří 2-0 Hlína, Venca
Trn-Most 1-1 Venca
Finálová skupina:
Trn-Jirkov 0-3
Trn-Košťany 0-0
Závěrem bych rád řekl (napsal), že to byl pěkný halový turnaj, vyhráli Košťany, se kterými jsme jako jediní uhráli alespoň bod, Venca byl náš nejlepší střelec a
co se mi nejvíce líbilo, bylo podplácení fotografa sýrem, nebo klobásami, trenér bohužel měl smůlu :D
 
Všem zúčastniným děkuji.
 
Tento příběh není úplně smyšlený, ale jakákoli podobnost s turnajem v Meziboří je čistě náhodná (celé je to napsáno humorně, abychom se pobavili i my)
 

Sponzoři

porc new3 UK logo cus P&K muller