V květnu sehrála naše ml.přípravka 2satelity. První v Bystřanech pořádal Junior Teplice. Čekaly nás 3zápasy. Hned v prvním zápase proti Krupce jsme začali hrát pěkný kombinační fotbal a obě naše čtyřky ukázaly, že mají hlad po gólech a po výhrách.- 6-0 ( G: Vašek 2, Hlína, Gaizka, Lukáš, Vojta  ). Druhý zápas proti Junioru byl také plně  v naší režii. Výhra 8-1 ( Vojta 3, Gaizka 2, Hlna, Lukáš, Míša S. ). První poločas byl z našich hvězdiček respekt k soupeři, ale ten po pár gólech zmizel. Třetího zápasu proti Proboštovu se kluci obávali, ale nebyl důvod. Krásný fotbal s množstvím šancía pěkných akcí znamenal výhru 8-2. ( Vašek 3, Gaizka 2, Vojta, Karem, Hlína). Krásná neděle a pro kluky ( a Viky )za odměnu potlesk a pochvala od rodičů a našich fanoušků.

V neděli 20.5. jsme pořádali satelit my, na našem domácím hřišti. 3 soupeři : Hostomice, Rtyně a hlavně Srbice, to byla pro nás další výzva. Jéééé to byla paráda !!!!!!!! Bavilo nás to všechny, jak hvězdičky, tak i nás trenéry a doufám, že i Vás rodiče.  Hostomice 18-1 ( Gaizka 5, Hlína 4, Vojta 3, Vašek 2, Max 2, Míša S., Lukáš ). Další zápas Rtyně 10-2  (Vašek 2, Hlína 2, Vojta 2, Jaroušek, Míša S.,Gaizka, Lukáš ) Oba zápasy jsme soupeře jasně přehrávali, všichni si dali góla- Viky nezlob !!!! Poslední zápas jsme hráli proti Srbicím ročník 09 které svoje zápasy taky bez problémů vyhrály. Nejlepší zápas dne. Prohrávali jsme 0-2 pak 2-3, pokaždé jsme dokázali vyrovnat. Když to bylo pár minut před koncem 3-4moc se nám asi nevěřilo, ale Hvězdičky si věřily. To bylo fotbalové srdíčko se kterým  dohrávaly zápas !!!!!  Dokázaly zápas otočit výhra 5-4 ( Gaizka 3, Vašek, Vojta ). Vím, že o výsledky u malinkých nejde, ale ta radost po zápase, ta šťastná hromada skákajících kluků na sebe, to byla nádhera. Až jsme z toho byli trenéři naměkko !!!!!!!! Jen tak dál Hvězdičky!!! Moc děkuji Tatínkům za přípravu hřiště a všem co přejí Hvězdě za skvělou podporu a fandění !!!