Program na červen :  18.6. úterý, trénink od 15.45h                                                                                                                                                                           

                                   20.6. čtvrtek, trénink od 15.45h

                                   22.6.- 23.6. sobota, neděle  turnaj v Povrlech pro roč.2010 a ml. - 48 týmů.  ( Vojta, Gaizka, Hlína)

                                   22.6. sobota. Závěrečný satelit starších přípravek. hraje se v Modlanech cca od 9h- do 12h. Jedou všichni roč.08,09.

                                   25.6. úterý, trénink od 15.45h

                                   27.6. čtvrtek, trénink od 15.45h

                                   28.6  pátek od 16h - ?? h,  Závěrečné setkání  hráčů, rodičů a přátel našeho mužstva v této sezoně. Zhodnocení sezony, zápas rodičů proti klukům.

                                                                                     

                                   

                                  

Prosím rodiče o platbu soustředění do konce května !!! 

CHLUMEC - HVĚZDA    2 - 3 n.p.   ( pol. 2-0 )    B: Vojta, vlastní(napsanej Kevinovi)

Do Chlumce jsme jeli opět v týdnu, nemám to moc rád. V týdnu chci s klukama trénovat, a ne hrát mistráky. Dopoledne ve škole měli nekteří kluci McDonald Cup, takže přišli unavení a Vašek o berlích. První poločas byl z naší strany asi nejhorší za celý rok co kluky trénuju. Soupeř hrál jednoduchým stylem, dlouhý nákop od obránců nebo brankáře na útočníky a ti hned zakončovali. Bohužel tentokrát jsme si s tím vůbec neporadili. nebojovali jsme, pořádně si nepřihráli. Všechny naše akce končily buď někde v rohu, nebo slabou střelou do náruče golmana. Asi poprvé jsem musel o poloč.přestávce trochu zvýšit hlas. Ve 2.pol. kluci alespoň vyrovnali a na penalty vyhráli. To je asi jediná pozitivní věc, nevzdali to a druhý poločas odmakali, i když nám to nešlo. Na tréninku nám ty střely docela lítaj, ale  zatim to nedokážeme přenést do zápasů. Na další 2 zápasy nám bude chybět v bráně Jarda ( prej 14ti denní tréninkovej kemp v L.A. Galaxy. tak snad ho nekoupěj) a Viki, která jede do Švp. Ale věřim, že jak David tak i ostatní to zvládnou a odehrajeme dobré zápasy.

V úterý 7.5. je trénink od 15.30h, a ve středu mistrák doma s Duchcovem. Sraz v 11h.

 

 

        Srbice - Hvězda   3-0   ( 1-0 )

Srbice vedou tabulku, mají jen hráče ročníku 06 a doma hrají na umělce. Nic moc vyhlídky, ale kluci se toho nezalekli a v Srbicích odehráli kvalitní utkání. První branku jsme inkasovali až v závěru poločasu, druhá byla hodně smolná a třetí gól dal soupeř v poslední minutě zápasu. Zvládali jsme se soupeřem běhat, kluci se nebáli kombinovat, dovolili si kličku, neuhli ze žádného souboje. Hodně nám v útoku chyběl Krikri ( nemoc ), takže možná i proto jsme se do zakončení dostávali málo a velcí obránci Srbic neměli s našima prckama v útoku moc práce. Celkově musim utkání hodnotit kladně a kluky pochválit. Dokázují nejen mě, ale i ......, že mají na to, aby hráli tuhle soutěž a že i s mnohem starším soupeřem a vedoucím týmem  dokáží hrát vyrovnanou partii a zahrát si pěknej fotbal. Góly budou, to jsme si vyzkoušeli v zimě proti stejně starým soupeřum a ve většině mistr. zápasech.

       Hvězda "B" - Hvězda "A"     1-12     ( poločas 1-2  !!!!! )

Hned druhý den po Srbicích jsme hráli derby proti našemu áčku. Bylo jasné,že dva těžké mistráky ve dvou dnech nemůžou kluci zvládnout. Jenže naše hvězdičky nezklamaly a 40minut hrály skvěle. Áčko v našlapané sestavě ( vše kluci co už hrají přebor starších žáků na celé hřiště a loni hráli špičku kraj.přeboru ml.žáků ) nás dokázalo zlomit až ve 40minutě, kdy jsme dostali na 4-1. Pak už jsme prostřídali, zachytal si David ( výborně )  a dolu šli ti co odehráli oba dny téměř bez vystřídání. Trochu nám to tam pak napadalo, ale nevadí, kluci byli pokopaní a unavení všichni, takže už nebylo koho střídat. První poločas to byla neskutečná paráda, a byl jsem na kluky strašně pyšnej, jak ho zvládli. V 10min. jsme šli do vedení. Vašek našel z přím.kopu na zadní tyči Kevina a ten hlavou na 1-0 !!!!!!  Radost a euforie nejen na hřišti, ale i v hledišti....bylo to super, jak jste nám po celé utkání fandili, moc děkujeme !!!!!   KLUCI,  JSTE BORCI A ZA OBA ZÁPASY SI ZASLOUŽÍTE POCHVALU !!!!

   SESTAVA  HRDINŮ :     Jarda, David

                                          Vašek, Míša S. Luky, Vojta, Kevin, Karim, Gaizka, Viky, Max. V Srbicích hrál ještě Zajda a Zak L. Proti áčku už byl Kristián.

   HVĚZDA - SOBĚDRUHY    3 - 2   ( 2-1 )  Krikri 2, Kéva

 

Druhé mistrovské utkání na jaře jsme zvládli mnohem lépe než to první, i když výsledek je stejný. Naše výhra 3-2, byla tentokrát pro soupeře milosrdná. Hráli jsme sice zase proti roč. 06, 07, ale moc jsme soupeři balon nepujčovali. Oba góly jsme dostali po náhodném brejku. Hosté to jen nakopávali na vysoký kluky vepředu, ale to už naši borci zvládají pokrývat, a když to náhodou nestihli, byl tam ve formě chytající Jaroušek. Dali jsme krásně branky, ale těch šancí co neproměníme je škoda. Je dobře, že se kluci do šancí dostávají po pěkných kombinacích, ale to finále je zatím bída. Nevadí na tréninku makáme, takže se to bude zlepšovat. Děkujeme za fandění. A já moc moc děkuji za pomoc při stavění hřiště, jak při zápasech tak i při TJ.

 

 HVĚZDA - DUBÍ   4-0,  HVĚZDA- NOVOSEDLICE    9-0,  První satelit st.přípravek jsme hráli v Dubí. Soutěž kterou by měli hrát kluci celou sezonu a ještě i příští rok. Proti stejně starým klukům na malém hřišti 5 plus 1. Jsem rád, že se Vás rodičů přijelo podivat hodně a měli jste srovnání s tím fotbalem, který hrajeme, nebo spíš učíme hrát v mistrácích 7 plus 1 na půlku hřiště, a tím jak si kluci zahráli v neděli. Každý si může udělat názor sám. Muj názor většina z vás zná. S klukama doma o fotbale taky mluvíte, takže i oni mají teď srovnání. Nejde o výhry, o soupeře. Nevyhrajeme všechny zápasy, to pro mě není vůbec důležité.. Ale jde mi o to, že jsme ani nemohli ukázat co umíme. Na tak malém hřišti by to nevykombinovali ani futsalisti Teplic....Nevím, možná na dalších satelitech postaví pořadatelé hřiště větší.  Ale za mě, nuda !!!! A to nemyslim kluky, ti se snažili. Těšim se na mistrák !!

 

Úterý 23.4. trenink 15.30h

Středa 24.4. mistrovské utkání. sraz 15.30h na Hvězdě ( auta )

Čtvrtek 25.4. mistrovské utkání sraz v 16h na Hvězdě

Pondělí 29.4. trénink 15.30h

Úterý 30.4. mistrovské utkání sraz 15.30h na Hvězdě ( auta )

HVĚZDA - Hostomice/Ohníč   3-2 (2-0)        Branky: Tomko 2, Lerrari

První jarní mistrák nás čekaly Hostomice spojené s Ohníčem. Viděl jsem je hrát před týdnem v Srbicích na turnaji a bylo mi jasné, že to bude těžké utkání. To se potvrdilo. Od začátku zápasu se spíše bojovalo, než že by se hrál pohlednej fotbal.  Nešla nám rozehrávka, bylo vidět, že jsme ještě před 14dny hráli v hale 4plus1. Na muj vkus jsme to moc nakopávali a snažili se se starším soupeřem závodit....to nejde. Měli jsme tam občas pasáže, kdy si to kluci narazili a hned to bylo o něčem jiném. Jak jsem psal minule, nemáme natrénováno jak bych chtěl. První poločas jsme ještě zvládli dobře, Krikri dal dva kousky. Měli jsme i další šance ( Viky tutovku, Míša S. Kristian, Gaizka), na Gaizku tam byla ještě jasná penalta, kterou mi sice rozhodčí potvrdil, ale až v poločase. Do kabin jsme šli s vedením 2-0. Od 10min do 20min 2poločasu, jsme byli zralí na ručník. Byli jsme pod tlakem, dostali jsme 2góly a zavánělo to debaklem. Bylo to 2-2, soupeř nás válcoval a kluci byli dole. Kdybych si mohl vzít timeout, tak to udělám. Nemyslím si,že nám někdo 15min před koncem věřil, že vyhrajeme...... Jenže MY JSME HVĚZDA !!!!! Borci si sáhli na dno a Karim dal góla po Krikriho individ.akci !!!! Posledních 5minut to bylo o srdíčku, a to kluci mají. Bránil a padal do střel i Kristián s Gaizkou,makali dozadu, makali pro tým, a to už je co říct. Jarda chytal skvěle a zase nás podržel. David dostane šanci v dalších zápasech. Vašek s Lukášem to měli strašně težké proti fyz.zdatnějším útočníkům ( tý holce bylo 14let ). Oba makali na doraz, jsem na ně přísnej, ale musim je pochválit. V záloze Míša S. Kevin, Vojta a Karim. Naběhali asi 150km....jste frajeři !!!!!  Nebylo tam tentokrát tolik fotbalovosti, ale za měsíc to bude zase mnohem lepší, až potrénujem. V útoku to táhne Kristián, Gaizka potřebuje taky ještě měsíc potrénovat, ale maká. Viky měla narozeniny. Vikynko naše, všichni TI PŘEJEME VŠECHNO NEJLEPŠÍ !!!!! Hrála výborně a mohla i skorovat. Zajda se snažil a když se soustředí na fotbal, tak dokáže týmu pomoct.   Děkujeme Fan clubu za podporu !!! ( Já děkuju jak jste podrželi Jarouška ). 

PROGRAM TENTO TÝDEN :      Úterý 2.4. Jdeme společně na Teplice-Sparta, sraz 15.30h na Hvězdě ( není to povinné ). Soupravy na sebe.Lístky máme zajištěné, takže dejte klukum jen něco na limču. návrat v 19.15h na Hvězdu.

                                                     Středa, čtvrtek : trénink 15.30h

                                                     Sobota : Mistrovské utkání

 

 

Sponzoři

porc new3 UK logo cus P&K muller