Závěrečné společné posezení a zhodnocení sezony v sobotu 30.6. Nějak jsme se nedomluvili na čase, takže přijedu ve 14.30h  a doufám, že do 16h by jsme mohli být v kompletní sestavě a začít...... Zváni jsou borci z A týmu ml.žáků ( i Kevin, Lukáš, Séba, Kristian ), rodiče,babičky,dědečkové a všichni co nám v sezóně fandili a přáli úspěch !!!!

V sobotu 23.6. se naši ml.žáci rozloučili se sezónou na turnaji v Lovosicích.Po výborných výkonech obsadili první místo a zaslouženě si odvezli pohár pro vítěze.Po celý turnaj předváděli krásný fotbal s krásnými góly.Nejlepší zápas odehráli proti Litoměřicku kdy zapas skončil 2:2.Ostatním mužstvům nedovolili vůbec nic a Sobla se v bráně nudil.Všichni odehráli super turnaj i když jsme měli jen jednoho hráče na střídání.

Zápasy Hvězdy -  Coswig ( SRN)  6:0

-  Vchynice           9:0

-   Lovosice           4:0

-   Litoměřicko       2:2

-   Teplice              3:0

Všem klukům patří pochvala za dobrý fotbal a reprezentaci Hvězdy.

1. MÍSTO  TURNAJ V LOVOSICÍCH   !!!!!!!!!!!!!!

VELKÁ GRATULACE !!!!!!!!!!    UDĚLALI JSTE MI VELKOU RADOST HVĚZDY !!!!!!!!!!!

FK Tatran Kadaň - Hvězda     2-6   ( 1-3 )

G:  Kůča 2, Alex 2, Kevin, Bohdan

Před 14dny jsme na domácím hřišti Kadani podlehli 0-3 a odveta začala podobně. Po několika našich šancích dali domácí z brejku na 1-0. Naše hra byla ale dobrá, takže přicházely další šance,a konečně i góly. Domino zachytal dobře, dobrá hra nohama a přesná rozehra,. Asi od 15.minuty se začalo dařit Denisovi a Árnymu vyhrávat těžké souboje s urostlými útočníky soupeře a to byl základ našeho úspěchu. Oba to hodně bolelo,ale zahráli výborně.. Kůča, Mára a Max toho museli v záloze hodně naběhat. Všichni tři do toho od začátku šlápli a byla to radost jak soupeře přehrávali fotbalovostí,chytrostí a bojovností. V útoku zahodil Alex strašně moc šancí, ale nakonec to tam napadalo.  Alex přidal i nádherné asistence na Kůčovo góly. Míša zahrál dobrej zápas, konečně bojoval a týmu pomohl i dobrou technickou hrou. Střídající kluci přispěli dvěma góly a svoji bojovností a umem nenechali domácí hráče ani na chvíli vydechnout. Kevin,Bohdan, Kristián, Adam a Gaizka prostřídávali do zálohy a útoku. Druhý poločas jsme začali nejlépe jak to jen šlo. Rychlá branka na 4-1 dodala našim klukům  klid a náš poslední společný mistrák si mohli užít i s vítěznou radostí a pokřiky !!!! Děkujeme rodičům za hlasitou podporu !!!!!

Úterý 12.6. trénink 15.45h

Čtvrtek 14.6. trénink 15.45h

Sobota 16.6. turnaj J.Teplice ( hřiště Bystřany ).

Neděle 17.6. mistr. utkání v Kadani

Středa 20.6. trénink 15.45h

Čtvrtek 21.6. trénink 15.45h

Sobota 23. 6. turnaj v Lovosicích ( odpoledne )

HVĚZDA- MOSTECKÝ FK     9-2 ( 3-2 ) G: Alex 5, Kůča, Max, Kevin, Krůša

5.kolo nadstavby doma proti Mostu se nám až na 15min 1.pol. povedlo. V prvních 15ti minutách jsme dali 3 góly a pohlednou hrou si naši kluci vypracovávali další šance. Těch zbývajících 15 minut první půle se nepovedlo nikomu. Vše začalo dost brutálním pen. faulem na Máru který rozhodčí ''přehlédl''. Pak se už nehrál fotbal.Soupeř snížil na 1-3 z dorážky, po asi 3 faulech na Árnyho.....Po dalších faulech a neslušnému chování trenéra hostů k ,,mojim'' klukům, jsem to už nevydržel a trochu se ozval. Za svou reakci se omlouvám maminkám a babičkám....V přestávce jsme si s klukama řekli, že zapomeneme na oplácení,faulování a vrátíme se k tomu co se učíme...fotbal...Šlo nám to !!!! Krásné akce, góly, výborné rohy, Maxovo nůžky, to byla ta nejlepší odpověd na závěr prvního poločasu. Po dvou prohrách, to zase byla ta naše  Hvězda !!!!  2.poločas mě hodně bavil !!!! Čeká nás poslední mistrák v Kadani. Sice to bude po sobotním turnaji ( 5 zápasů, 150 minut ), ale Kadani máme co vracet....

Máme za sebou dvě hodně nepovedená utkání, jak výsledkově, tak i herně. Oba soupeři byli sice převážně ročníky 05 ( Kadaň i Bílina 7 hráčů ), ale to nás neomlouvá. S Kadaní ( 0:3 ) jsme sice začali dobře, měli jsme šance, ale po neproměněné penaltě už jsme se do hry moc nedostávali.V utkání jsem u kluků postrádal větší chuť do fotbalu. V Duchcově ( 1-3 ) to byla hrůza. Domácí hráli  na Alexe téměř osobku. Celý zápas jsme si s tim nedokázali poradit. Naopak, nedařila se nám kombinace, nestíhali jsme se vracet a  po našich hrubkách jsme soupeři doslova darovali 3 branky. Zápas odmakali od nás tak 3 lidi, a to je málo i na takového soupeře.. Jsem s většinou kluků skoro 4 sezóny a zažili jsme spolu dobrý i špatný časy, takže 2 prohraný zápasy nás nemůžou rozházet !!!! Máme před sebou ještě 2 mistráky a 2 velmi kvalitní turnaje. Doufám, že ten poslední měsíc který vás budu trénovat si užijeme a budeme mít z fotbalu radost.