Máme za sebou základní část krajského přeboru. Po utkání 1.4. ve Štětí kde jsme ve slepované sestavě prohráli jsem psal, že se musíme zvednout a začít makat. V následujících kolech jsme měli opravdu těžký los.  Čekala nás dvě derby, doma proti Junioru T. a v Krupce,dohrávka s Lovosicemi, a tři zápasy proti mužstvum, se kterými  jsme na podzim výrazně prohráli. Lovosice doma, tak to byla povinnost, ale v dalších zápasech se mohlo výsledkově stát všechno. Abych byl upřímný velkým optimistou jsem nebyl. Děčín,Krupka,Neštěmice mají hráče pouze ročníky 05, Trmice až na vyjímky také. Šest zápasů ve dvaceti dnech v 9ti hráčích, to byla pro kluky tvrdá zkouška. Začalo to doma s Juniorem,který si na nás po zimních turnajích hodně věřil. Přijeli si pro tři body. Tak jsme je smetli 6-1. Další zápas v Trmicích,které nás na podzim porazily 4-0 byl boj jak na hřišti,tak i v hledišti. Výbornej zápas. Vyhráli jsme 4-3 ( 2 Alex, 2 Max ). Druhý poločas pod tlakem místních fanoušků nezvládl rozhodčí,ale kluci ano. Byli skvělí, ale místo slavení jsme radši rychle jeli domu. Kluci se měli trochu strach jít i osprchovat, ale museli. Další zápas v Děčíně nebyl dobrej. Nezvládli jsme začátek zápasu, je to i moje chyba. Zkusil jsem nějaké změny v sestavě, ale nevyšlo to, golů jsme dostali zbytečně moc....Čekaly nás doma Neštěmice, se kterými se opravdu nemusíme. Nikdy jsme je v mistráku ještě neporazili. Na podzim to do Neštěmic opravdu nebyl příjemný výlet...Doma to jako v Děčíně nezačalo dobře, dostali jsme brzo gola. Naštěstí jsme za několik minut vyrovnali a od té chvíle už jsme byli lepším týmem. Výhra 3-1 ( 3 Alex ) je zasloužená. Kluci měli fakt velkou radost a já taky. Dohrávka ve čtvrtek s Lovosicemi byla jak některý čtvrteční trénink..nic moc. Soupeř bránil v šesti lidech a jen nakopával míče.Výhra 9-3 ( 5 Alex. 2 Kůča, a 2 goly konečně i mistr Krůša ). Branek jsme měli dát mnohem víc, hlavně víc hráčů. Poslední zápas nás čekal v Krupce. O zápasech proti Krupce a rivalitě v posledních letech víme všichni. Kluci to vědí, Vy rodiče taky. Prvních deset minut zápasu to vypadalo jako kdyby hrál první s posledním. Byli jsme fakt špatní...Pak se kluci rozběhali a začali hrát náš fotbal, a ono to šlo..Goly jsme dali až ve druhém poločase,ale šancí jsme měli zase hodně. Výhra 2-0 ( Mára, Bohdan)) je paráda. Takže ten duben se nakonec povedl myslím skvěle. 15bodů v šesti zápasech je výborný počinek. Fakt jsem moc spokojený, hlavně s výsledky. Hra mohla být mnohdy lepší, ale kluci vše nahrazovali skvělou bojovností a zápalem pro hru. Skvěle borci, ale čeká nás ještě 6 zápasů nadstavby a tam chceme také vyhrávat. !!!!!!!!!!!!!!!!!!