FK Tatran Kadaň - Hvězda     2-6   ( 1-3 )

G:  Kůča 2, Alex 2, Kevin, Bohdan

Před 14dny jsme na domácím hřišti Kadani podlehli 0-3 a odveta začala podobně. Po několika našich šancích dali domácí z brejku na 1-0. Naše hra byla ale dobrá, takže přicházely další šance,a konečně i góly. Domino zachytal dobře, dobrá hra nohama a přesná rozehra,. Asi od 15.minuty se začalo dařit Denisovi a Árnymu vyhrávat těžké souboje s urostlými útočníky soupeře a to byl základ našeho úspěchu. Oba to hodně bolelo,ale zahráli výborně.. Kůča, Mára a Max toho museli v záloze hodně naběhat. Všichni tři do toho od začátku šlápli a byla to radost jak soupeře přehrávali fotbalovostí,chytrostí a bojovností. V útoku zahodil Alex strašně moc šancí, ale nakonec to tam napadalo.  Alex přidal i nádherné asistence na Kůčovo góly. Míša zahrál dobrej zápas, konečně bojoval a týmu pomohl i dobrou technickou hrou. Střídající kluci přispěli dvěma góly a svoji bojovností a umem nenechali domácí hráče ani na chvíli vydechnout. Kevin,Bohdan, Kristián, Adam a Gaizka prostřídávali do zálohy a útoku. Druhý poločas jsme začali nejlépe jak to jen šlo. Rychlá branka na 4-1 dodala našim klukům  klid a náš poslední společný mistrák si mohli užít i s vítěznou radostí a pokřiky !!!! Děkujeme rodičům za hlasitou podporu !!!!!