HOSTOMICE / OHNÍČ -  HVĚZDA TRNOVANY "B"     1 : 17  ( 0-8 )   Branky: Tomko 4, Dbalý 3, Dvořák 3, Pidrmann 2, Sinčák 1, Roth 1, Navrátil 1,  2góly si dali                                                                                                                                       vlastní po tečích.

Tak máme za sebou první mistrovské utkání. Všichni jsme se báli, jak to bude vypadat o 2kategorie výš, ale jak se ukázalo nebyl důvod. Posílení o 4 hráče  ( Dbalý, Arnošt, Hanzal, Dvořák ) jsme na soupeře vlítli, a brzo bylo rozhodnuto. Snažil jsem se střídat tak,aby na hřišti byli jen dvě nebo max tři 06 a zbytek aby hrál základ z prcků. Všichni si zahráli dost, i proto hrajeme v kategorii ml.žáků. 60 min na půlku hřiště už je makačka a kluci aspoň začnou při fotbale běhat. Soupeř měl kluky ročníky 06,07,08 ale nedali jsme jim šanci.  Všechny kluky to očividně bavilo, nás trenéry taky. Pěkný kombinační fotbal s krásnými góly musel bavit i rodiče a diváky. Ale zpátky na zem, těžší soupeři nás teprve čekají a ty výprasky přijdou i obráceně, ne jako dnes. Ale je dobře, že jsme začali výhrou, tak ať si jí kluci užijou.

Sestava Hvězdy:     V bráně spolehlivost a naše super jednička Jaroušek POZLER, měl dobrou rozehrávku, šance soupeře výborně vychytal.

                                Obrana: Pravidelně se střídali, a všichni 3 výborní.. kapitán Vašík ROTH  zahrál výborně,dal krásného góla z trestňáku, snažil se i podporovat útok. Kubík ARNOŠT a Séba HANZAL, oba zahráli v klidu bez chyb, s dobrou rozehrávkou a jistotou v osobních soubojích.  Vašík se vedle nich může hodně naučit.

                                 Záloha:  výborně zahráli krajní záložníci : Vojta BRYNDA bojoval jak viking, ten sestřih není náhodný..neustále ve sprintu jen tomu chyběl gólík.   Na Míšu SINČÁKA byla radost se dívat, s hlavou nahoře rozdával radost.lévá strana byla jeho, dal góla a ty jeho centry...nádhera

                                               střed zálohy a prostřídávali i do krajů :  Tady nám hráli zasloužilí mistři sportu a zkušení hráči: Mára DBALÝsplnil to, proč jsem ho bral sebou. Byl všude, hře dával myšlenku a dobře si myslím i zaběhal. Deny DVOŘÁK dal hattrick,ale gólů mohlo být víc, stejně jako vyhraných soubojů. Dopředu ale zahrál výborně a snažil se i z lajny kde měl i několik asistencí na branky.  Ve středu zálohy hráli i naši mladší špílmachři Kristiánek TOMKO,miminko moje zahrálo výborně. 4góly jsou ale málo, takže se těš v úterý na trénink...a s ním Kéva PIDRMANN který se asi 15min trochu hledal, ale pak to rozbalil a 2pol. už byl jeho, dal góly, běhal, troufnul si, přihrával, PARÁDA..

                                  Útok: tam se nám střídali dva protekční mistři světa HLÍNA ( Máťa LINKA roč.2012) s GAIZKOU ( M.G.Navrátil roč. 2011). Hráli dobře, na obou je vidět že se staršíma klukama se zlepšujou a ukázali, že na půlku můžou uplně v pohodě hrát. 

                  DÍKY RODIČUM A FANOUŠKUM HVĚZDY ZA PODPORU SKVĚLÉ FANDĚNÍ !!!!!!!!!!                             

Sponzoři

porc new3 UK logo cus P&K muller