HVĚZDA  " B " -  RTYNĚ   4 - 10   ( 3-4 )     TOMKO 2, PIDRMANN 1, NAVRÁTIL 1

Tak máme za sebou první mistrák na domácím hřišti.  Nejradši bych hodnotil jen 45min utkání, protože posledních 15min zápasu jsme fyz.odpadli a napadaly nám tam góly. 1poločas byl z naší strany dobrej, se soupeřem roč.07 jsme drželi krok. Jaroušek chytal skvěle, kluci davali góly a snažili se hrát fotbal....měli jsme výbornej přechod do útoku, podotýkám, že díky kombinacím a výbornému pohybu. nechyběla bojovnost a napadání. Prvních 15 minut  2.poločasu jsme hráli skvěle. Byli jsme lepší, měli mraky šancí, asi 10rohů, ale gól jsme nedali......Naopak z brejku trestala Rtyně , ten jejich jeden kluk dal 6gólů a na zbytek přihrál, musim říct, že byl šikovnej a moc jsme si s ním nevěděli rady. Bylo to 3-5 a ve velkém vedru bylo posledních 15 minut utrpením... naši miláčkové už fakt nemohli, ale u většiny bylo vidět fotbalové srdíčko a dřeli až do konce. Odměnou jim byl krásný gól v závěru utkání. Celkově ten zápas splnil to, proč hrajeme proti starším klukům. Dali jsme 4 nádherné góly po pěkných akcích a odehráli vyrovnaný zápas, kde se všichni naši kluci museli vydat na maximum.... Moc se mi to líbilo, a podle fandění tak vám taky !!!!!!!!!