HVĚZDA ¨B¨ - BANÍK OSEK     2:1  ( 1:1 )  Tomko,Dbalý

Sestava:  B:  Jaroušek, známka 10,  Dejv 10

O:  Luky 10, Vašík 10

Z:   Kéva 10, Mára 10, Míša S.10, Míša Z. 10, Karimek 10, Maxík 10,

Ú:   Kristiánek 10, Gaizka 10, VIKI  super 10

Čekal nás soupeř,který minulý týden porazil naše áčko i s posilami 4-2 !!  My jsme si půjčili Máru Dbalýho, jinak to bylo na našich hvězdách. Před zápasem v kabině jsem klukům říkal, že i kdyby nám soupeř nasázel ranec gólů, tak nevadí, že nějakého góla chceme hlavně dát.  Omlouvám se pánové !!!!! SIce už ve 3 min. jsme prohrávali,ale pak začalo rodeo. Vycházela nám rozehrávka, přechod do útoku po pěkných kombinacích ( žádné nakopávání ). Kluci neskutečně makali. Soupeř se díky našemu napadání zmohl jen na dlouhé nákopy, které skvěle pokrývali Vašek s Lukym. Oba zahráli nejlepší zápas co je trénuju. A oba celý zápas bez vystřídání. Klobouk dolu !! Vašku ten trestňák byl super !!!  Chevrolett pomohl výbornými zákroky a bezchybnou rozehrávkou. Je to borec. Záloha soupeře přehrávala fotbalovostí a srdíčkem. Neprohráli snad jediný souboj. Strašně moc toho naběhali Mára ( nebudu ho komentovat, známe se dlouho, on ví ) a Míša ( na jeho levačku a bojovnost soupeř nestačil ) . Keva hrál dopoledne za výběr OFS, ale to co předvedl odpoledne to byla paráda. Padal na pusinku, ale na hřišti nechal úplně vše...takhle jo, takhle se bojuje za tým, to mám rád !!! Prostřídavali Max, a na to, že hrál první zápas tak si vedl statečně. Míša Zajíček bude dostávat víc a víc minut. Makal, snažil se.Prospívá mu, že táhne obranu u mladších a i v tréninku začal dobře pracovat. Karim toho moc nenatrénoval,ale bojoval a pro tým udělal dost práce. Viki i za těch pár minut ukázala, že se zlepšuje, a pozor, už se nebojí !!!  Ten souboj na půlce byl parádní... V útoku hrál Kristián, který měl v nohách taky výběr OFS. První poločas to trochu rozběhával, ale druhou půli už jsem ho poznával. Byl v nábězích, chodil si pro míče a občas i zabojoval. Ukázal, že má čich na góly. Gaizku taky komentovat nebudu, ale myslím, že hrál dobře. David se tentokrát do brány nedostal,ale na tréninku pracuje výborně, takže jeho čas přijde. Děkuji tatínkům za ůklid branek. Móóóóć děkujeme všem za fandění a za závěrečný dlouhý potlesk....