HVĚZDA ¨A ¨  -   HVĚZDA ¨B¨    2-2  ( pol. 2-1 )   n.p .4-1            Tomko, Pidrmann

Tak máme za sebou tolik očekávané derby s naším áčkem ( roč, 06,07 ). Hrálo se netradičně v úterý a ve velké zimě. Zvládli jsme ho skvěle. Remíza a bodík do tabulky je taky hodně cenný. Ale hlavně předvedená hra byla naším malým vítězstvím.  Je neuvěřitelné, že pět ze šesti druhých poločasů, které jsme odehráli jsme nedostali branku !!!!  Věkově by to mělo být naopak, hrajeme proti starším a fyz.zdatnějším klukům, ale oni hrají druhé poločasy naši kluci lépe a lépe. Mají naběháno, takže mají kde brát....a zase jsme u poctivého letního soustředění a výborné účasti na tréninkách. Jako vždy jsme dostali góla hned na začátku utkání.  Ale herně to vypadalo dobře a ve 20min jsme dali na 1-1, to bylo radosti. Asi až moc, za minutu to bylo 1-2. Druhý poločas jsme už soupeře přehrávali víc a víc, ale áčko neustále hrozilo z brejků a z následných závarů a jen díky padání do střel a skvělým zákrokům Jardy jsme stále výsledkově žili. V posledních 10min jsme měli velký tlak a dost šancí na vyrovnání....kluci za tim gólem šli i když už byli na konci se silami. A odměna za celý zápas přišla !!!!! V poslední minutě jsme rozehráli skvěle standartku a bylo to tammmm !!!!!  Penalty mě nezajímaj,  neřešim vůbec. Prostě remíza.. Super borci !!!! Děkujeme za podporu  a fandění !!!!