V neděli 14.10. jsme odehráli mistrák v Dubí a hned v úterý domácí mistrák proti silným Modlanům spojeným s Proboštovem.

DUBÍ - HVĚZDA ¨B¨      11 - 3      ( pol. 2-1 )   G:  Tomko 2, Pidrmann

Dostali jsme ranec gólů, ale ve 40min jsme dostali teprve na 1-3. Pak už jsme odpadli.Pozitivní na tom bylo, že pak měli možnost  hrát i kluci, kteří v ostatních zápasech tolik minut nedostávají. Zachytal si i David a vedl si statečně, bylo to pro něj až kruté kolik gólů dostal. Zjistil, že to není žádná sranda a že těch tréninků bude ještě moc a moc...Celkově k zápasu. Prvních 10minut to byla klasika, ještě jsme spinkali....0-2. Pak jsme začali hrát docela solidně, ale nebyl to ten náš fotbálek, hlavně kolem vápna nám chybělo víc drzosti a klidu v kombinacích. Do konce poločasu nám nakonec vyšla výborně jedna brejková situace a Kristián po skvělé přihrávce Gaizky v klidu zasunul a snížil na poločasových 1-2..Druhá půle už nebyla dobrá, prvních 10min to ještě šlo, měli jsme šance na vyrovnání,ale ten gól na 1-3 nás zničil, dostali jsme pak za 8minut 6 gólů a debakl byl na světě. Ke cti našich kluků- na konci jsme dali ještě dvě branky a na utkání se nevykašlali. Soupeř byli kluci co choděj do 7.nebo 8. třídy, takže pohoda a hlavu nahoru !!!!!!!!!

HVĚZDA "B" - BANÍK MODLANY/ TJ PROBOŠTOV     1 - 2    ( pol 1-1 )   G:  Dbalý

Hezkej zápas ve kterém jsme do poslední minuty sahali po vyrovnání. Tentokrát to nevyšlo i když šancí v závěru bylo dost. Soupeř sedm hráčů roč.06 a sedm roč.07 byl velkým favoritem utkání. Nás posílili Mára a Denis. Jako vždycky 5min 0-1...Hráli jsme ale pěknej fotbal, docela nám vycházeli kombinace, díky kterým jsme soupeře chvílema i přehrávali !!!!! Za aktivitu jsme si zasloužili vyrovnat 26min. Márova dělovka z trestńáku 1-1. Předtím tam ještě měli šance Gaizka s Kristiánem, ale situace nevyřešili dobře. Druhý poločas jsme si od začátku pohlídali vzadu ( Vašek hrál výborně ) a díky němu měl Denis čas víc podporovat útok a bylo to znát. Chtěli jsme dát góla, kluci cejtili, že na soupeře mají. Modlany se zmohly jen na dlouhé nákopy. Bohužel utkání rozhodl výborně zahraný rohový kop soupeře a nechytatelná hlavička,, Nevadí, byli o hlavu větší takže s nimi můžeme težko hlavičkovat. Prohráli jsme se ctí, utkání by spíše slušela remíza a nám druhej gólík.. ( kluci to zas obrečeli )..Výborně borci, jsem na vás hrdej !!!  V obou zápasech musim pochválit Kevina, maká na tréninku a je to pak znát.. Díky rodičům za úklid hřiště a za fanděnáí v obou zápasech. Buben super, ale příště víc používat !!!!!!!!!

Sestava: Jarouš,  David - Vašek, Luky, Kevin, Míša S., Karim, Viky, Kristián, Gaizka, Max, Zak, proti Modlanum ještě Mára, Denis, Vojta