FK HROBČICE -  HVĚZDA " B "     3 - 3  (pol 3-2)    pk. 2-0

Branky : Vašek, Kevin, Kristián

Další zápas jsme hráli v oslabené sestavě ( administrativní zákazy od OFS ) bez Gaizky a Vojty. I když byli už prevlečení v dresech tak najednou přišel zákaz. No nevadí, kluky to zdravě naštvalo a hráli i za ně. Na podmáčeném, ale dobře připraveném trávníku jsme do utkání vlétli a rychle vedli  1-0, když se krasně z trestňáku trefil Vašek. Domácí rychle vyrovnali, ale naší hře to neuškodilo, hráli jsme v max.nasazení s pěknými kombinacemi a dostávali se dál do šancí. Jednu z nich krásnou střelou z voleje proměnil Kristián. Bylo to levou nohou,takže komentáře na tréninku proč střílíme oběma nohama i když jsme praváci už nemaj cenu....Závěr prvního poločasu se nám moc nepovedl, po našich chybách ( nevadí ) jsme dostali dva góly a do kabin jsme šli trochu smutní 2-3.Kluky jsem o poločase pochválil, protože hráli dobře a makali. O 2 roky starší kluci z Hrobčic si na nás hodně věřili, ostatně jako každej náš soupeř když vidí jak jsme mladý.....ale většinou se hodně spletou !!!!! Druhá půle ukázala, že máme na Hvězdě ty pravý bojovníky. Zase nevypustili jediný souboj, zase jezdili po pusinkách a zase u toho hráli krásný fotbal. Zaslouženě Kevin vyrovnal a až do konce se šance střídaly na obou stranách. Nás často podržel PAPOUŠEK, a zákrokem v posl. minutě pomohl týmu k dalšímu skvělému bodíku do tabulky. Tolik bodů kolik máme na konci října jsem nečekal ani za celou sezonu. Není to vůbec důležité kolikátí jsme a ani body, ale těší mě hlavně fotbal o který se kluci snaží. Každý týden jsou vidět pokroky, kluky tréninky baví a chodí všichni. Těší se i na sebe do kabiny, na partu, což je taky důležité. Pochvalu jsme dostali i po utkání od bývalého ligového rozhodčího p. Wencla, který utkání pískal. Říkal, že se mu zápas moc líbil a byla radost ho pískat !!!!!