HVĚZDA " B " -  SFK MEZIBOŘÍ    4 - 1   ( pol. 3-1 )      Branky: Kristián 2, Gaizka, Kevin

Další mistrák jsme odehráli doma za skvělé podpory Fan Clubu U stánku....Soupeř měl v týmu sedm 07 a zbytek ročníky 08 doplněné o 09. Takže klasika o 2 roky, ale tentokrát  jsme si hodně věřili a od začátku na Mezák vlítli. Rychlá branka Kristiána nás uklidnila a hráli jsme hezkej fotbal po zemi a dostávali se do dalších zakončení. Soupeř hrozil z brejků a bohužel po jednom z nich, kdy jsme totálně propadli v obraně vyrovnal na 1-1. Trošku nás to poznamenalo, a dalších 10minut to nebylo ono.  Nastartovala nás Gaizkovo branka a skvělá individuální akce Kevina, který zvyšoval na 3-1. V poločase jsme si dali v kabině naší již tradiční a u kluků oblíbenou svačinku.. Druhá půle už z naší strany nebyla tak kvalitní a z mnoha šancí jsme dokázali dát už jen jednu branku. Ale splnili jsme tradici a vyhráli 2.poločas. Dnes si zahráli všichni dost minut a každý z týmu přispěl svým výkonem ke skvělé výhře !!!!!!!!

Sestava: v bráně tradičně výborný JAROUŠEK. Za stavu 1-1 nás skvěle podržel a po celý zápas měl výbornou rozehrávku.

obrana: VAŠEK, DENY, LUKY       První poločas měli trochu problém, ale druhá půle už byla hodně dobrá. Výborně podporovali útok  Vašek měl i několik pěkných střel. Lukáš dneska super výkon bez jediné chybičky. Deny dneska na rozdíl od minule ukázal proč si ho beru jako posilu. Všichni tři makali po celý zápas na sto pocent.

záloha: zleva náš bojovníček VOJTÍŠEK. Neeskutečnej boreček, co si dovolí na o metr větší kluky je neuvěřitelný a vychází mu to. V prostředku KEVIN. Bez něj nevim co bych dělal. I když mu to dnes tolik nelepilo, tak odvedl výbornou práci. Zprava hrál MÍŠA S. Jednoznačně nejlepší hráč na hřišti. Neni co dodat !!!!!!!!! Prostřídávali MAX a KARIM. Oba se snaží a  týmu hodně pomohli. Karim má zatím trochu problém s tvrdostí soupeřů, ale zvykne si a bude to ještě lepší. Maxík musí víc přenášet věci z tréninku do zápasu. Ale zlepšuje se a dnes mohl dát i krásnou branku, chyběl kousek, tak příště už to tam padne.

útok:  KRISTIÁN s GAIZKOU tenhle zápas odmakali. Schytali hodně ran, ale oba to odjezdili až do konce. Jako útočníci splnili to proč tam jsou....dali důležité góly. Takže spokojenost. VIKTORKA nám všem zase ukázala, že si už to svoje pevné místo v týmu poctivou prací vybojovala. Kluci už se na ní můžou spolehnout.