Máme za sebou první halový turnaj.Jak jsem hlásil na schůzce, halové turnaje beru jen jako doplněk v  zimní přípravě.  Do Meziboří jsme jeli všichni, takže ve 12ti lidech  (až na Míšu S., který byl nemocný). Trénujeme teď jen jednou týdně, aby si kluci po náročném podzimu trochu od fotbalu odpočinuli. Od ledna jim to začne !!!! První 2 zápasy na turnaji to bylo znát. V hale jsme spolu hráli také poprvé. Ty dva zápasy to byl docela chaos. Jak vzadu. tak vepředu. Od třetího zápasu už to bylo mnohem lepší, kluci se rozehráli, uklidnili se a začali předvádět docela pěknej fotbálek. Podle mě nejlepší systém turnaje (každý s každým) určil nakonec našim Hvězdičkám 3.místo. Na turnaji si zachytali oba golmani, oba skvěle. David nedostal ani góla. A Jaroušek ?? No náš Jaroušek byl vyhodnocen nejlepším brankářem celého turnaje !!! Všichni kluci hráli dost minut a musím je pochválit, všichni do jednoho bojovali,snažili se. Pak je tu ještě jeden uplně nej nej frajer...Viď Vojtíšku !!! Po vyraženém dechu se mi po minutě hlásil ze střídačky, že už je to dobrý, že už může jít hrát...... Radost po posledním vítězném zápase byla veliká !!!!!! A náš nej nej pokřik...tak ten byl slyšet až do Litvínova !!!!!! Abych nezapomněl, MÁME NEJLEPŠÍ FANOUŠKY !!!!! Normálně Hooligans !!!

Zápasy na tunaji:   Meziboří 0-0,  Ervěnice/Jirkov (roč.08)  0-2,  Ervěnice/Jirkov 09  1-1 (branka: Kristián), Baník Osek 5-1  (Kevin 2, Kristián 2, Gaizka),  Baník Souš 2-0  (Kristián, Kevin)   

Na turnaji reprezentovali Hvězdu:  Jarda, David, Vašek, Luky,Kristián, Gaizka, Kevin (vyhodnocen jako nejlepší hráč Hvězdy), Viktorka, Míša Z., Karim, Vojta, Max,     

Sponzoři

porc new3 UK logo cus P&K muller