V sobotu 23.3.  Přátelské utkání ve Rtyni. Sraz ve 13h na Hvězdě.

Máme týden do prvního mistráku, takže od úterý 26.3. už budeme trénovat na Hvězdě. Tréninky: úterý, středa, čtvrtek od 15.30h - 17h.

Zimní období máme za sebou. Chtěl bych pochválit kluky i rodiče za přístup k tréninkům a k halovým turnajům.  Na turnajích se nám dařilo jak herně, tak i výsledkově. Zúčastnili jsme se 5ti turnajů. Dvakrát 1.místo, jednou 2.místo,, jednou 3.místo. Na posledním turnaji v Ústí jsme byli sice čtvrtí, ale měli jsme stejně bodů jako týmy na druhém a třetím místě ve finálové skupině. Medaile klukum utekla o jeden gól rozdílu ve skóre. Kvalita týmů na tomto turnaji byla výborná. FK Ústí, FŠ Most, Fotb.tallent academy Praha, Junior Chomutov,  Junior Žatec, Benešov, Neštěmice.  Ti Pražáci hráli asi nejlepší fotbal co jsem v této věkové kategorii viděl.  Naši kluci na turnaji obstáli skvěle a zápas od zápasu se zlepšovali. Konfrontace s takovými týmy jim jen a jen prospěje.

V lednu si kluci k tréninkům v tělocvičně vyzkoušeli i aerobic. Bylo to výborný. Únor se nám moc nepovedl, aerobic byl jen jednou ( nemoc cvičitelky ) a jen čtvrtek v tělocvičně byl málo. Poprvé co trénuji jsem v zimě kluky nehonil venku na výbězích, kopcích apod.,vše jsme se snažili dělat s míčem na hřišti, tak doufám, že v zápasech po 15minutách neodpadnou fyzicky. Budeme hrát dvě soutěže, normálně dál každý týden okres ml.žáků roč.06, plus k tomu ještě jednou za 14dní satelity st.přípravek roč. 08. Takže prosím rodiče o výdrž......... Ale já vím, že už se na to taky těšíte, stejně jako já a kluci !!!!!!!!!