HVĚZDA - Hostomice/Ohníč   3-2 (2-0)        Branky: Tomko 2, Lerrari

První jarní mistrák nás čekaly Hostomice spojené s Ohníčem. Viděl jsem je hrát před týdnem v Srbicích na turnaji a bylo mi jasné, že to bude těžké utkání. To se potvrdilo. Od začátku zápasu se spíše bojovalo, než že by se hrál pohlednej fotbal.  Nešla nám rozehrávka, bylo vidět, že jsme ještě před 14dny hráli v hale 4plus1. Na muj vkus jsme to moc nakopávali a snažili se se starším soupeřem závodit....to nejde. Měli jsme tam občas pasáže, kdy si to kluci narazili a hned to bylo o něčem jiném. Jak jsem psal minule, nemáme natrénováno jak bych chtěl. První poločas jsme ještě zvládli dobře, Krikri dal dva kousky. Měli jsme i další šance ( Viky tutovku, Míša S. Kristian, Gaizka), na Gaizku tam byla ještě jasná penalta, kterou mi sice rozhodčí potvrdil, ale až v poločase. Do kabin jsme šli s vedením 2-0. Od 10min do 20min 2poločasu, jsme byli zralí na ručník. Byli jsme pod tlakem, dostali jsme 2góly a zavánělo to debaklem. Bylo to 2-2, soupeř nás válcoval a kluci byli dole. Kdybych si mohl vzít timeout, tak to udělám. Nemyslím si,že nám někdo 15min před koncem věřil, že vyhrajeme...... Jenže MY JSME HVĚZDA !!!!! Borci si sáhli na dno a Karim dal góla po Krikriho individ.akci !!!! Posledních 5minut to bylo o srdíčku, a to kluci mají. Bránil a padal do střel i Kristián s Gaizkou,makali dozadu, makali pro tým, a to už je co říct. Jarda chytal skvěle a zase nás podržel. David dostane šanci v dalších zápasech. Vašek s Lukášem to měli strašně težké proti fyz.zdatnějším útočníkům ( tý holce bylo 14let ). Oba makali na doraz, jsem na ně přísnej, ale musim je pochválit. V záloze Míša S. Kevin, Vojta a Karim. Naběhali asi 150km....jste frajeři !!!!!  Nebylo tam tentokrát tolik fotbalovosti, ale za měsíc to bude zase mnohem lepší, až potrénujem. V útoku to táhne Kristián, Gaizka potřebuje taky ještě měsíc potrénovat, ale maká. Viky měla narozeniny. Vikynko naše, všichni TI PŘEJEME VŠECHNO NEJLEPŠÍ !!!!! Hrála výborně a mohla i skorovat. Zajda se snažil a když se soustředí na fotbal, tak dokáže týmu pomoct.   Děkujeme Fan clubu za podporu !!! ( Já děkuju jak jste podrželi Jarouška ).

PROGRAM TENTO TÝDEN :      Úterý 2.4. Jdeme společně na Teplice-Sparta, sraz 15.30h na Hvězdě ( není to povinné ). Soupravy na sebe.Lístky máme zajištěné, takže dejte klukum jen něco na limču. návrat v 19.15h na Hvězdu.

Středa, čtvrtek : trénink 15.30h

Sobota : Mistrovské utkání