Srbice - Hvězda   3-0   ( 1-0 )

Srbice vedou tabulku, mají jen hráče ročníku 06 a doma hrají na umělce. Nic moc vyhlídky, ale kluci se toho nezalekli a v Srbicích odehráli kvalitní utkání. První branku jsme inkasovali až v závěru poločasu, druhá byla hodně smolná a třetí gól dal soupeř v poslední minutě zápasu. Zvládali jsme se soupeřem běhat, kluci se nebáli kombinovat, dovolili si kličku, neuhli ze žádného souboje. Hodně nám v útoku chyběl Krikri ( nemoc ), takže možná i proto jsme se do zakončení dostávali málo a velcí obránci Srbic neměli s našima prckama v útoku moc práce. Celkově musim utkání hodnotit kladně a kluky pochválit. Dokázují nejen mě, ale i ......, že mají na to, aby hráli tuhle soutěž a že i s mnohem starším soupeřem a vedoucím týmem  dokáží hrát vyrovnanou partii a zahrát si pěknej fotbal. Góly budou, to jsme si vyzkoušeli v zimě proti stejně starým soupeřum a ve většině mistr. zápasech.

Hvězda "B" - Hvězda "A"     1-12     ( poločas 1-2  !!!!! )

Hned druhý den po Srbicích jsme hráli derby proti našemu áčku. Bylo jasné,že dva těžké mistráky ve dvou dnech nemůžou kluci zvládnout. Jenže naše hvězdičky nezklamaly a 40minut hrály skvěle. Áčko v našlapané sestavě ( vše kluci co už hrají přebor starších žáků na celé hřiště a loni hráli špičku kraj.přeboru ml.žáků ) nás dokázalo zlomit až ve 40minutě, kdy jsme dostali na 4-1. Pak už jsme prostřídali, zachytal si David ( výborně )  a dolu šli ti co odehráli oba dny téměř bez vystřídání. Trochu nám to tam pak napadalo, ale nevadí, kluci byli pokopaní a unavení všichni, takže už nebylo koho střídat. První poločas to byla neskutečná paráda, a byl jsem na kluky strašně pyšnej, jak ho zvládli. V 10min. jsme šli do vedení. Vašek našel z přím.kopu na zadní tyči Kevina a ten hlavou na 1-0 !!!!!!  Radost a euforie nejen na hřišti, ale i v hledišti....bylo to super, jak jste nám po celé utkání fandili, moc děkujeme !!!!!   KLUCI,  JSTE BORCI A ZA OBA ZÁPASY SI ZASLOUŽÍTE POCHVALU !!!!

SESTAVA  HRDINŮ :     Jarda, David

Vašek, Míša S. Luky, Vojta, Kevin, Karim, Gaizka, Viky, Max. V Srbicích hrál ještě Zajda a Zak L. Proti áčku už byl Kristián.