CHLUMEC - HVĚZDA    2 - 3 n.p.   ( pol. 2-0 )    B: Vojta, vlastní(napsanej Kevinovi)

Do Chlumce jsme jeli opět v týdnu, nemám to moc rád. V týdnu chci s klukama trénovat, a ne hrát mistráky. Dopoledne ve škole měli nekteří kluci McDonald Cup, takže přišli unavení a Vašek o berlích. První poločas byl z naší strany asi nejhorší za celý rok co kluky trénuju. Soupeř hrál jednoduchým stylem, dlouhý nákop od obránců nebo brankáře na útočníky a ti hned zakončovali. Bohužel tentokrát jsme si s tím vůbec neporadili. nebojovali jsme, pořádně si nepřihráli. Všechny naše akce končily buď někde v rohu, nebo slabou střelou do náruče golmana. Asi poprvé jsem musel o poloč.přestávce trochu zvýšit hlas. Ve 2.pol. kluci alespoň vyrovnali a na penalty vyhráli. To je asi jediná pozitivní věc, nevzdali to a druhý poločas odmakali, i když nám to nešlo. Na tréninku nám ty střely docela lítaj, ale  zatim to nedokážeme přenést do zápasů. Na další 2 zápasy nám bude chybět v bráně Jarda ( prej 14ti denní tréninkovej kemp v L.A. Galaxy. tak snad ho nekoupěj) a Viki, která jede do Švp. Ale věřim, že jak David tak i ostatní to zvládnou a odehrajeme dobré zápasy.

V úterý 7.5. je trénink od 15.30h, a ve středu mistrák doma s Duchcovem. Sraz v 11h.