Po soustředění jsme hned najeli na 3 tréninky v týdnu. Celý srpen chodilo 9-13 kluků. Jsem rád,že kluci chodili a mělo smysl ty tréninky dělat. Je 12.září a na tréninky už chodí všech 17 hráčů našeho týmu, 2 brankáři a 15 lidí do pole. Přihlásili jsme se letos znovu do dvou soutěží. Pro ml.žáky na půlku hřiště ročníky 2007 a pro st. přípravku ( tedy z 80ti% náš tým ) pro roč.2009 a 2010 na menší hřiště. Ale dost satelitů pro přípravku jsme napsali u nás na Hvězdě, takže si uděláme hřiště větší....o něco...!!! Máme za sebou 2 přáteláky, 4 zápasy satelitů a 2 mistráky. Přáteláky Krupka st.přípravka 11-2, a na půlku ml.žáci FK Duchcov 3-0 (přijeli bez 07, na mistrák už byly).  První satelit jsme hráli doma proti Krupce a Dubí. Bral jsem jen 6kluků, protože jsme další den hráli těžkej mistrák s Duchcovem. Vojta měl střevní problémy, takže hrál jen první zápas. Kluci hráli bez střídání, ale zvládli to v pohodě...Při zápase s Dubím, nám tleskali i rodiče Dubskejch kluků. Výsledky: Hvězda - Krupka 7-0 ( Karim 3, Gaizka 3, Hlína ). Hvězda- 1.FC Dubí 9-3 ( Hlína 4, Gaizka 4, Vašek ). Druhý satelit zase na domácím hřišti byla uplně nehorázná paráda. Asi v plné sestavě jsme krásnou hrou smetli Modlany 13-1 (Gaizka 8, Lukáš 4, Viki ) a Srbice taky 13-1 (Lukáš 4, Gaizka 3, Vojťák 2, Viki 2, Sinči 1, Vašek 1 ). Výsledky ve st.přípravce moc neřeším, ale chceme vyhrávat ( kluci, i my trenéři ). Děkovačku na hřišti po zápasech a oslavy v kabině si kluci užili...A vám se to doufám také líbilo.

Ml.žáci 

1.kolo    HVĚZDA - FK DUCHCOV   2-1 ( pol 2-0 )  góly: Krikri, David D.

Máme natrénováno, věřili jsme si na ně. Od první minuty jsme na ně vlítli, ale vytvořené šance jsme nedokázali gólově zakončit. To nás provázelo celý zápas. Duchcovský golman chytal skvěle, ale to nás neomlouvá. Až na posledních pár minut na konci utkání jsme byli lepší a fotbalovější, ale vytěžili jsme jen 2 branky. Na konci nás to málem stálo body, ale kluci makali a dovedli zápas k výhře. Docela překvápko....ale zasloužená výhra....   Hráli jsme týmově, výborně zachytal Vašek. 

2.kolo    TJ HROB - HVĚZDA   2-14  ( pol 1-9 )   góly:  Krikri 5, Lukáš 3, Gaizka 3, Kéva 2, Hlína 1, 

Jednoznačné utkání, kde si kluci mohli zablbnout a vyzkoušet věci z tréninku. Hodnotit moc neni co. Takže jen toto: dali jsme málo gólů a škoda těch dvou inkasovaných. PS : Když jsme přijeli do Hrobu a začali všichni vystupovat z aut, bylo to jak kdyby přijela Slavia nebo Baník..tolik lidí tam na fotbale nebylo asi dlouho.Skvělé fandění po celý zápas, tolik fanoušků, bubnů a tu děkovačku...to nemaj ani ligový týmy!!!  MÓC DĚKUJEME !!!   je to super

Sponzoři

porc new3 UK logo cus P&K muller